Menu
Your Cart

Aton Enerji Güneş Paneli

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen arayın: 0232 469 07 69

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Aton Enerji Güneş Paneli

Güneş paneli yüzeyine vuran güneş ışınları sayesinde elektrik üreten ekipmanlardır. Güneş paneli fiyatları yukarıda güçlerine göre verilmiştir. Güneş paneli gücü hücre sayısı arttıkça artar. Hücre yapısına göre monokristal güneş paneli ve polikristal güneş paneli olarak sınıfladırılmaktadır.

Aton Enerji Monokristal Güneş paneli

Monokrisatal güneş paneli daha küçük alanda daha yüksek güç elde edilebilen hücre çeşididir. Monokristal güneş paneli fiyatları polikrital güneş panellerine göre daha yüksektir. Bu nedenle alan sorunu olmayan projeler için ağırlıklı olarak tercih edilmemektedir.

Aton Enerji Polikristal Güneş Paneli

Polikristal güneş paneli dünyanın en çok kullanılan fiyat performans olarak en uygun güneş paneli çeşididir.

Güneş Paneli Kalitesi

Enerjidepom.com olarak, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm güneş panelleri  A Kalitedir. Güneş Enerji sistemlerinde yüksek kalite güneş paneli kullanmak en önemli noktalardan biridir.

Güneş paneli garantisi

Enerjidepom.com olarak üreticisi olduğumuz ve ticaretini yaptığımız tüm güneş panellerine 2 yıl ürün garantisi, 12yıl %90 verimlilik garantisi ve 25 yıl %80 verimlilik garantisi vermekteyiz. 

Güneş Paneli Servis ve Montajı

Güneş paneli servis ve montajı konusunda Enerjidepom.com üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayın: 0232 469 07 69 


Güneş Paneli Kullanım Alanları

Güneş Paneli kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Aşağıda güneş panelinin temel kullanım alanlarını bulabilirsiniz.

Kamp ve Karavanda Güneş paneli

Kamp ve karavanda güneş enerjisi ile elektrik üretimi son yıllarda çok artmıştır. Güneş panelleri sayesinde karavanda gezen ya da çadır kampı yapan kişiler şebekeden bağımsız elektrik olmayan kamping alanları dışında da kendi elektriğini üreterek rahat bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Elektriğin olmadığı yerlerde jeneratör ile yapılan sulamada çok fazla mazot maliyeti ve jeneratör pisliği, sesi, arızası gibi sorunlardan sıkılanlar için güneş paneli ile dalgıç pompa çalıştırabileceğiniz sistemler ideal bir çözümdür.

Dağ, bağ, yayla evi Güneş Paneli

Bağ evi, yayla evi, dağ evi gibi şehre uzak elektrik alma imkanı olmayan alanlarda güneş paneli ile elektrik üreterek elektrik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Konteyner, Prefabrik Ev Güneş Paneli

Konteyner, prefabrik ev gibi şehre uzak elektrik alma imkanı olmayan alanlarda güneş paneli ile elektrik üreterek elektrik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arıcılar için Güneş Paneli

Arıcılık ile uğraşan sabit bir yerde olmadığı için elektrik ihtiyacını portatif güneş paneli ile karşılayarak konforlu bir yaşama alanı yaratmaktadır.

Sinyalizasyon Güneş Paneli

Trafik lambaları, uyarı ışıkları için ufak güneş panelleri ile elektrik üreterek montaj kolaylığı sağlanmaktadır.

Güneş Paneli ile Aydınlatma

Güneş paneli ile sokak ve bahçe aydınlatması yapılabilmektedir.

Tekne ve Yatlarda Güneş Paneli

Tekne ve yatlarda güneş paneli ile elektrik üreterek açıkta konaklama sırasında yaşam akülerinizi güneş paneli ile şarj edebilirsiniz.